Ценникодержатель навесной пластиковий 90х60 мм, держатель ценника на крючек из ПЭТ.

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 169060
10 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (97) 013-17-14
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цінникотримач навісний пластиковий 90х60мм
Цінникотримач для гачка, який дозволяє розмістити ціни та інформацію про товар на торговому обладнанні, оснащеному гачками, кронштейнами тощо. Цінникоутримувач на гачок виготовлений з тонкого пластику.
Залежно від розмірів, можна розмістити не тільки ціну товару, а й додаткову інформацію про продукт, яку легко поміняти за необхідності. Дуже зручні у використанні та мобільні для легкого переміщення у потрібну точку.
Характеристики:
- Розмір тримача: 90х72 мм
- Розмір цінника 90х60 мм
- Матеріал: ПЕТ

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Вся пластикова продукція відправляється у захисній плівці прозорого, білого, синього або зеленого кольору, що захищає виріб від механічних пошкоджень під час виготовлення та транспортування. Плівку необхідно зняти з виробу перед використанням.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Горизонтальная |
| Вид | Стеллажные ценникодержатели |
| Тип крепления | Горизонтальное |
| Особенность цвета | Прозрачный |
| Цвет | Зелёный |
| Сфера использования | Торговые магазины, Fast-food, Реклама, HoReCa, Уличная торговля |
| Материал изготовления подставки | Пластик |
| Материал | ПЭТ |
| Тип | Горизонтальный |
| Размеры | |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 60 мм |
| Толщина | 0.5 мм |
- Цена: 10 ₴



