Ценникодержатель на крючек 70х40 мм, держатель ценника навесной, пластиковый из ПЭТ.

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 167040
9 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (97) 013-17-14
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ценникодержатель на крючек 70х40 мм, держатель ценника навесной, пластиковый из ПЭТ.
Цінникотримач для гачка, який дозволяє розмістити ціни та інформацію про товар на торговому обладнанні, оснащеному гачками, кронштейнами тощо. Цінникоутримувач на гачок виготовлений з тонкого пластику.
Залежно від розмірів, можна розмістити не тільки ціну товару, а й додаткову інформацію про продукт, яку легко поміняти за необхідності. Дуже зручні у використанні та мобільні для легкого переміщення у потрібну точку.
Характеристики:
- Розмір тримача: 70х52 мм
- Розмір цінника 70х40 мм
- Матеріал: ПЕТ

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Вся пластикова продукція відправляється у захисній плівці прозорого, білого, синього або зеленого кольору, що захищає виріб від механічних пошкоджень під час виготовлення та транспортування. Плівку необхідно зняти з виробу перед використанням.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Стеллажные ценникодержатели |
| Тип крепления | Горизонтальное |
| Форма | Горизонтальная |
| Особенность цвета | Прозрачный |
| Цвет | Зелёный |
| Сфера использования | Торговые магазины, Fast-food, Реклама, HoReCa, Уличная торговля |
| Материал изготовления подставки | Пластик |
| Материал | ПЭТ |
| Тип | Горизонтальный |
| Размеры | |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 40 мм |
| Толщина | 0.5 мм |
- Цена: 9 ₴




